Larry June & The Alchemist zaliczają wspólne „60 Days”

Opublikowano: 16/02/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Larry June & The Alchemist zaprezentowali wspólnie nagrany numer „60 Days”. Klimatycznemu kawałkowi towarzyszy także nakręcony w malowniczych okolicznościach przyrody teledysk. Na ten moment otrzymaliśmy jedynie singiel, dużo wskazuje jednak, że doczekamy się większego projektu od rapera z San Francisco i producenta z Los Angeles.

Doczekaliśmy się. Naszym bowiem zdaniem współpraca tej dwójki była jedynie kwestią czasu. Larry June, oprócz solowego „Spaceships on the Blade” wypuścił także album nagrany do spółki z Jay’em Worthy i LNDN DRGS. Z kolei The Alchemist kontynuował współpracę z Curren$ym oraz stworzył zajmujący wysokie miejsca w końcowo rocznych podsumowaniach materiał z Rociem Marciano. W dwójkę natomiast Larry i Uncle Al spotkali się na „Breakfast In Monaco”. Singlowym numerze promującym wspomniane solo June’a. Czy w 2023 otrzymamy zatem płytę, pod którą wspólnie podpiszą się Larry June & The Alchemist? Sądzimy, że tak.

Larry June & The Alchemist zaprezentowali zobrazowany przez Seana Kelly’ego numer „60 Days”. Nic jednak nie wspominając przy tym, że singiel zwiastuje coś większego. Oprócz „The Great Escape”, gdyż od takiego podtytułu rozpoczyna się ów singiel. W ramach swojej wielkiej ucieczki raper i producent udali się do willi z widokiem na piękne krajobrazy. I być może spędzili tam właśnie tytułowe „60 Days”. A znając tempo pracy zarówno Larry’ego June’a, jak i Alchemista, to spodziewać się można, że w tym czasie panowie nagrali wspólnie wiele więcej, niż tylko jeden numer. A co ciekawe, sam Mudfoot pokusił się, aby w towarzystwie Larry’ego, na swoim leniwie płynącym beacie, także kilka wersów położyć! I być może właśnie „60 Days” jest pierwszym zwiastunem materiału, który wspólnie już wypuszczą Larry June & The Alchemist.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: