„Lepiej późno niż nigdy” posłuchać sobie nowego singla Pokahontaz

Opublikowano: 02/05/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jeszcze przed rozpoczęciem trwającego właśnie w najlepsze długiego weekendu na kanał MaxFloRecTV trafiła trzecia już zapowiedź najnowszego albumu Pokahontaz. Singiel pt. „Lepiej późno niż nigdy” określony został jako rozgrzewka przed serią nowych teledysków, którymi już niebawem uraczyć nas mają Fokus i Rahim.

Tymczasem zapraszamy Was do sprawdzenia najnowszego numeru zwiastującego wydawnictwo zatytułowane „REnesans”. Za produkcję muzyczną zarówno kawałka „Lepiej późno niż nigdy”, jak i całego albumu odpowiedzialny jest Magiera. Autorem animacji do singlowego utworu jest natomiast Koksny, a zdjęcie okładkowe wykonał Mateusz Szeliga.

W sklepie MaxFlo trwa przedsprzedaż 5. wspólnego krążka Rahima i Fokusa. Jak zapowiadają autorzy, osoby zamawiające wersję preorderową wersję płyty, mogą liczyć na wyjątkowe niespodzianki, które na razie pozostają tajemnicą. Wiadomo już natomiast, że na „REnesansie” znajdzie się 12 pozycji, z czego w aż ośmiu z nich zaprezentują się goście. Dotychczas poznaliśmy dwóch z nich – donGURALesko oraz Kleszcza. Wkrótce ujawnieni zostaną kolejni zaproszeni do współpracy artyści, a premiera najnowszego albumu Pokahontaz zaplanowana została na czerwiec 2019.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: