Live Session Band zagra razem z donGURALesko?

Opublikowano: 23/04/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

8 edycja imprezy Neo Soul / Hip-Hop Live Session została ogłoszona i przyniosła nam nie lada niespodziankę. Pod koniec maja, przy akompaniamencie Live Session Band, zagra legenda poznańskiej sceny rapowe, donGURALesko.

Imprezy z cyklu Neo Soul / Hip-Hop Live Session, za organizacją których stoi Piotr Kraśner ze swoją świtą, spektakularnie rozwijają się z edycji na edycję. Przypomnijmy, że każda edycja to występ innego hip-hopowego wykonawcy, którego utwory Live Session Band opracowuje w nowej aranżacji z żywymi instrumentami, a całość zwieńczona jest jam session, w którym udział wziąć może absolutnie każdy.

Podczas zorganizowanej w lutym, 7 edycji imprezy, gwiazdą główną był poznański duet RR Brygada, który w klubie 2progi zgromadził naprawdę liczną rzeszę słuchaczy. Ogłoszone na dniach Neo Soul / Hip-Hop Live Session vol. 8 również będzie stało pod znakiem PDG Kartel. Tym razem jednak Live Session Band stanie przed nie lada wyzwaniem i zmierzy się z twórczością samego Dziadziora aka donGURALesko. To właśnie legenda poznańskiej sceny rapowej uświetni swoją obecnością 8 edycję największej imprezy hip-hop/soul, o charakterze jam session, w Polsce.

Neo Soul / Hip-Hop Live Session vol. 8 odbędzie się 27 maja o godzinie 20:00 w klubie 2progi. Niezmiennie całość poprowadzi jedyny w swoim rodzaju, C-Zet. Szczegółowe info o biletach już niebawem, a póki co, dołączajcie do wydarzenia żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: