Madlib zagrał numer z niewydanej płyty stworzonej z Mac Millerem

Opublikowano: 19/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

W zeszłym miesiącu światowe media zajmujące się kulturą hip hop, obiegła wieść, iż przed swoja nagła śmiercią we wrześniu zeszłego roku Mac Miller nagrywał wspólny album z jednym z najbardziej charakterystycznych producentów tworzących undergroundową scenę na zachodnim wybrzeżu Madlibem.

Początkowo news nosił znamiona sensacyjnej plotki, jednak finalnie został potwierdzony przez managera Otisa Jacksona Juniora- Eothena “Egon” Alapatta, który powiedział na swoim Instagramie, iż obaj artyści rozpoczęli prace nad projektem Maclib, dodając, iż Mac daje sobie radę na bitach Madliba, lepiej niż ktokolwiek wcześniej. 16 marca podczas swojego setu zagranego na imprezie w klubie Music Box w San Diego, Madlib puścił kawałek z płyty Mac Millera po czym osobiście przyznał, że jego krążek z młodym raperem istotnie został stworzony i wrzucił fragment numeru z tego wydawnictwa stworzonego razem z Thundercatem.

Na razie nie wiadomo jakie będą dalsze losy tego long playa, jednak mamy cichą nadzieje że Beat Konducta zdecyduje się na jego publikację

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: