Magiera na dobre rozpoczął promocję solowego albumu

Opublikowano: 11/02/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jak powiedział, tak zrobił! Magiera zaprezentował w dniu dzisiejszym premierowy singiel i klip z udziałem Sariusa i Szczyla, którym zapowiada swój producencki album. Poznaliśmy także tytuł oraz data premiery tego wydawnictwa!

Potwierdzają się tym samym wszystkie nasze przypuszczenia, że w 2021 Magiera wyda swój pierwszy, solowy, producencki album. Jednocześnie z publikacją singla „Naszyjnik” wystartował preorder wydawnictwa, którym będzie, jak też już wiemy, krążek zatytułowany „FEAT.” Przesadził jedynie Magiera mówiąc, że premiera „zbliża się wielkimi krokami”. Wydanie albumu zaplanowano bowiem dopiero na… 17-go września! Producent podzielił się jednak swoimi refleksjami na temat pierwszego samodzielnie realizowanego producenckiego albumu:

„Dziwne uczucia mnie ogarniają – nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album. Nie ukrywam, że robienie płyty „FEAT.” było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc”

Najbardziej konkretna informacja, czyli gości na liści zaproszonych na „FEAT.” ujawniana będzie stopniowo. Na producenckiej solówce Magiery być może usłyszmy „Balladkę” stworzoną z udziałem Tymka i DJ’a Falcon1’a. Z pewnością natomiast znajdą się na tym albumie Sarius i Szczyl, których wspólnie nagrany „Naszyjnik” zaprezentowano w dniu dzisiejszym. Sarius nie wymaga już najmniejszego przedstawienia. O Szczylu zapewne teraz zrobi się głośno.

fot. Druga strona ulicy

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: