Małach mówi, że „Żyję” i puszcza zapowiedź nowego solo

Opublikowano: 23/06/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po entuzjastycznie przyjętych, dwóch wcześniejszych singlach, w dniu dzisiejszym nadeszła pora, by Małach zaprezentował kolejną, luźniejszą odsłonę nadchodzącego, solowego albumu „BYQ”!

Po singlach „Obdrapany Marmur”, w którym gościnnie pojawił się Kukon oraz następującym po nim numerze „Zahartowany”, właśnie otrzymaliśmy od Małacha kolejny kawałek, idealnie komponujący się z letnimi dniami, które właśnie wszyscy przeżywamy. W odróżnieniu od poprzednich singli, za produkcję tego najnowszego nie odpowiada już Małach. Potęgujący wakacyjny klimat beat do numeru „Żyję” dostarczył bowiem 2Check. Teledysk obrazujący najnowszy singiel Małacha nakręcono w malowniczej scenerii Mazur, a za kamerą stanęła ekipa @ks_filmowanie.

Album „BYQ”, stanowić będzie trzecią płytę, którą Małach nagrał w pojedynkę. Trochę informacji tym materiale zdążyliśmy przekazać Wam już wcześniej. Przy okazji publikacji singla „Żyję” o nadchodzącym „BYQ” dowiadujemy się kilku nowych rzeczy:

„Podczas gdy na poprzedniej płycie można było usłyszeć rozliczenie Bartka z przeszłością, na nowym krążku artysta wraca całkowicie „odrodzony”. Wróciła charyzma, z której Małach znany był przy realizacji poprzednich solowych albumów, jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera. Nowe kawałki mają dużo więcej „pazura”, przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym”.

– z mat. pras. Sony Music

Trzeci solowy album Małacha na rynku ukaże się 3 września. Do tego czasu wydawnictwo „BYQ” zamawiać można w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: