Mały TS mówi, że „Jeszcze chwila”

Opublikowano: 07/09/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jeszcze chwila i Mały TS znów przeniesie swoje życie na jakiś czas za granicę. Tradycyjnie jednak nie zostawia Poznanie bez pożegnania i publikuje nowy numer z klipem.

Starsi słuchacze ogarniający poznańską scenę rapową, na pewno kojarzą Małego TS. Raper i producent pochodzący z Dębca, od zawsze kojarzony był z truskulowym brzmieniem i szczerymi, życiowymi tekstami. Tym, którzy śledzą go na instagramowym profilu ’malysz_nienarciarz’, dodatkowo kojarzyć się może z pokaźną kolekcją ponad 100 koszulek piłkarskich z całego świata oraz ponad 180 parami butów, dumnie prezentowanych na zdjęciach.

Mały parę ładnych lat spędził na Islandii. Zanim wyjechał parę lat wstecz, pożegnał się z Poznaniem klipem do numeru, „Świadectwo”, a że niebawem wyjeżdża ponownie, dziś na naszym kanale pojawiła się nowa sztuka od niego. „Jeszcze chwila” to, poza klipem autorstwa Wirakoczy, kawałek stworzony w pełni przez Małysza – od tekstu, przez rap, bit, a na mix/masterze kończąc.

W poście na swoich social media, Mały TS napisał parę słów o „Jeszcze chwila” i swojej najbliższej przyszłości:

„Zazwyczaj jak gdzieś wyjeżdżam na chwile dłużej, staram się w chwile ogarnąć tematy które wisiały. Trochę tych kawałków na dysku się uzbierało, ale do tego zrobiliśmy z Arkiem obrazek. (…) Ja już byłem u fryzjera, czas pakować skarpety gacie i życie na mała chwilę, więc zostawiam Wam to.”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: