Masta Ace & Marco Polo prezentują „Life Music”

Opublikowano: 03/12/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Masta Ace & Marco Polo zapraszają do „Richmond Hill”. Przed kilkoma dniami otrzymaliśmy drugi singiel zwiastujący następcę „A Breukelen Story”. Tym razem, poparty już teledyskiem, utwór „Life Music”. A przy okazji poznajemy także szczegóły oraz dokładną datę premiery nowej płyty duetu Masta Polo.

Masta Ace & Marco Polo pierwszy wspólny album, „A Breukelen Story” z 2018, poświęcili, co wskazuje sam tytuł, dzielnicy Brooklyn, na której dorastał legendarny raper. Drugi studyjny album duetu Masta Polo to z kolei ukłon w stronę dzielnicy, w której wychował się pochodzący z Kanady producent. I też dzieciństwo Marco Polo spędzone w Richmond Hill, położonym w graniczącym z Toronto, Ontario, posłużyło duetowi za inspirację do stworzenia nowego albumu. Otrzymać mamy zatem historie, gdzie na pierwszy plan wybijać się będzie olbrzymia pasja do hip hopu, ale i też, kreskówek. W tle z kolei toczyć będzie się walka z uzależnieniami, czy relacje z rodzicami. A znając tekściarski talent Masta Ace’a, przeszłość opowiedziana na „Richmond Hill”, zbiegnie się z teraźniejszością, i niejednokrotnie poruszone zostaną również problemy bieżące. Za warstwę muzyczną posłużą z kolei esencjonalne produkcje zbudowane na wyraźnych perkusyjnych bębnach i soulowych samplach.

„Richmond Hill” ukazać ma się 26 stycznia 2024 roku. Po pierwszym singlu, czyli „Certified” nagranym z ekipą Coast Contra, duet Masta Ace & Marco Polo zaprezentował przed kilkoma dniami drugi, tym razem zobrazowany już teledyskiem, utwór z nadchodzącego albumu. Zatytułowany „Life Music”, a w którym gościnnie pojawiają się Stricklin z grupy eMC oraz Speech z  Arrested Development. Wymieni tutaj, to nie jedyni zaproszeni przez gospodarzy na płytę „Richmond Hill”. W gronie tym znaleźli się bowiem jeszcze także, m.in., Inspectah Deck, Blu, Chè Noir i  Wordsworth. Pełną tracklistę nowej płyty od Masta Ace’a & Marco Polo znajdziecie poniżej. Na stronie labelu Fat Beats znajdziecie natomiast wyjątkowy, bowiem złożony już z zarówno podwójnego LP, jak i CD, preorder albumu „Richmond Hill”.

Masta Ace & Marco Polo - Richmond Hill - okładka albumu

Masta Ace & Marco Polo – Richmond Hill

 1. December 26th (Skit)
 2. Brooklyn Heights
 3. Certified feat. Coast Contra
 4. Cartunes (Skit)
 5. Hero feat. Inspectah Deck
 6. Life Music feat. Stricklin & Speech (of Arrested Development)
 7. Below The Clouds feat. Blu
 8. St. Roberts (Skit)
 9. Heat of the Moment feat. Pav Bundy
 10. Jordan Theory
 11. Money Problems feat. Chè Noir
 12. Scarborough (Skit)
 13. P.P.E.
 14. Outside In feat. C-Red & E Smitty
 15. Connections
 16. Plant Based
 17. December 25th (Skit)
 18. All I Want feat. Wordsworth

(Fot. główna – kadr z video „Life Music”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: