Masterminds i Koko mają „Sztokholmski Syndrom”

Opublikowano: 24/04/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Czasy są niespokojne, a emocji jest wiele. W temacie spraw bieżących we wspólnym numerze wypowiedzieli się Masterminds oraz Koko.

Z twórczością Masterminds zetknęliście się na naszej stronie już nie raz. Duet katowicko-miastecki, matthev.goldberg (producent) oraz DJ Edison (turntablista), pomimo młodego wieku zdążył zaskoczyć nas niezwykle klimatycznymi produkcjami, zapraszając do współpracy naprawdę ciekawych gości. Na swoim koncie mają współpracę z raperką i wokalistką, Agą Walczak, oraz z takimi raperami jak Emikae, Klarenz, Mada, KMC, Segi czy pochodzący z Francji, Stick. Produkcyjnie ich działania skrzyżowały się też z RTN’em, którego produkcje spotykają się z niezwykłym uznaniem zarówno w kraju, jak i za oceanem.

Do zacnego, powyższego grona dołączył wczoraj Koko, mszański MC tworzący takie składy jak Ententa i Fillomatic. Charyzmatyczny brodacz dał się poznać słuchaczom, m.in. podczas challenge’ów rapowych JazBrothers czy stream’ów Yurkoskiego, gdzie za każdym razem robił na wszystkich niesamowite wrażenie. I nie dziwne, bo temu zawodnikowi naprawdę skilla odmówić nie można. Talent Koko zauważył w 2019 Pono, który zaprosił go do swojego Visioners Label, jednak label zakończył działalność, zanim tak na prawdę ją zaczął.

Wspólny numer Masterminds i Koko nosi tytuł „Sztokholmski Syndrom”. W ten sposób nazwana jest miłość do naszej ojczyzny. Koko skupia się w tekście na obecnej sytuacji politycznej w kraju oraz podejściu ludzi do siebie nawzajem. Jak sam pisze, „Sztokholmski Syndrom” to „mocno antyrządowy numer ale w mocno nie antyrządowym klimacie”. Całość osadzona jest na hipnotyzującym bicie Masterminds, zwieńczonym na końcu cut’ami.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: