Miszel układa swoje „Puzzle”

Opublikowano: 25/02/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przeszczepianie drillu i trapu na polski grunt nadal przynosi różny efekt. W większości przypadków niezbyt jednak satysfakcjonujący. Chyba, że chodzi o Miszela. Temu zawodnikowi to wychodzi!

Miszel uwagą zwrócił już jakiś czas temu, gdy zaprezentował swoje „GRY”. Miło drillujący podkład zapewnił przy poprzednim singlu D3W, producent odpowiedzialny również za produkcję zaprezentowanego właśnie numeru „Puzzle”. Wcześniej w towarzystwie Majora SPZ, teraz już w pojedynkę Miszel zapowiada swój legalny debiut w barwach QueQuality.

Miszel część życia spędził na Wyspach. Sprawne poruszanie się w drillowym i trapowym klimacie nie wynika zatem jedynie z podglądania co dzieje się na przedmieściach Londynu, a z bliskim obcowaniem z muzyczną kulturą tamtych rejonów. Jeśli więc Miszel również Was zaciekawił, i przede wszystkim jeśli lubicie drill i trap, w przyszłym miesiącu wypatrujcie premiery albumu „W stronę światła”. Preorder debiutu Miszela już teraz natomiast znajdziecie w sklepie wytwórni QueQuality.

Miszel-W-stronę-światła-okładka
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: