Młody Leh „Żyje GDY umiera”

Opublikowano: 16/02/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Od tragicznej śmierci Młodego Leha minął rok. Przypomnijmy, że gdyński raper zginął w wypadku samochodowym razem z dwójką swoich przyjaciół. Miał wtedy 27 lat. Pamięć po nim nie zanika jednak dzięki rodzinie, przyjaciołom oraz fanom. W sieci pojawiły się ekskluzywne materiały znalezione na laptopie Leha, a na murach graffiti upamiętniające go.

Dziś Kieras, producent, gitarzysta i jeden z przyjaciół zmarłego rapera, udostępnił na swoim kanale utwór upamiętniający Młodego Leha. W „Żyję GDY umieram” niespodziewanie swoje zwrotki położyli dwaj raperzy znajdujący się w absolutnej czołówce naszej sceny – VNM oraz Sarius, którzy wspominają reprezentanta Gdyni. W refrenie natomiast słyszymy samego Leha oraz Kierasa.

W podpisie pod utworem Kieras napisał: „Minął rok, ale pamięć nie minie nigdy. Szczęśliwie odnalazłem ślady refrenu, który napisaliśmy z Lehem parę lat temu. Nic tak nie frustruje jak to, że nie będzie nam dane nagrać niczego więcej, ale pociesza fakt, że to co udało się stworzyć jest takie jak On – wizjonerskie wariactwo najwyższych lotów.”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: