Tede nie zwalnia tempa

Opublikowano: 13/02/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ostro wziął się w ostatnim czasie do roboty Tede. W ostatnich dniach otrzymaliśmy dwa kolejne kawałki, które TDF nagrał na zlecenie DJ’a Buhha, a jednocześnie Pan Jacek nie ustaje w promocji najnowszego albumu przygotowywanego z Sir Michem. Właśnie ukazał się kolejny singiel i klip zwiastujący “Disco Noir”.

Zaczynając od legendarnego DJ’a Buhha. Zleceniodawca Tedego z każdym tygodniem dostarcza mu coraz bardziej klasyczne beaty do nagrywek. I tak do cotygodniowego podsumowania pod tytułem “Quickly Weekly” tym razem posłużył do kultowego ” Twinz” Fat Joe’a i Pig Puna, do kawałka pt. “Full Klip” to jest to raczej oczywiste z jakim beatem “zmierzyć” musiał się TDF. I stanowi to grubą odskocznię od wspólnych poczynań z Sir Michem, o których poniżej.

A działania duetu Tede & Sir Mich od jakiegoś już czasu skupiają się na realizacji zapowiadanego na wiosnę albumu “Disco Noir”. I jeśli chodzi o aspekt wspólnego krążka, to tutaj reprezentanci NWJ stanowczo stawiają na element zaskoczenia. Czy pozytywnie czy mniej, oceńcie sami. Na przykład sprawdzając opublikowany dzisiaj wraz klipem singiel “Allinka”.

Wraz z publikacją singla “Allinka” na stronie https://tede.shop/ wystartował preorder albumu “Disco Noir”. Co czeka nas wydawnictwie, którego premiera zaplanowana została na 6-go czerwca 2020? “Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż 🙂 Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR” – tak o zbliżającym się krążku mówi sam Tede, który na pomysł ten wpadł stojąc na karaibskiej plaży postanawiając “spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: