Mor W.A., dobrze zapamiętaj zespół, który wraca

Opublikowano: 23/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedzią, zespół Mor W.A. zaprezentował właśnie premierowy singiel, którym potwierdza swój zasygnalizowany przed miesiącem powrót na scenę! Utwór zatytułowany „Dobrze nas zapamiętaj” stanowi pierwszą muzyczną zapowiedź albumu „Vademecum”, który Wigor, Łyskacz i Peper zaprezentują słuchaczom po piętnastu latach od premiery ostatniej płyty.

Mor W.A. wróciła! Jak ten powrót wyglądał? To przybliżyliśmy Wam już przed kilkoma dniami. Dzisiaj natomiast Wigor, Łyskacz i Peper puszczają pierwszy od czasów „Ulicznego Esperento” zespołowo nagrany numer. Jest nim utwór „Dobrze nas zapamiętaj”, w którym gościnnie pojawia się również Młody Łyskacz, a do którego beat dostarczył meekaybeats, a cuty dołożył DJ Def. Singiel zaprezentowano równo 22 lata po premierze debiutanckiej płyty Mor W.A. czyli „Te Słowa Mówią Wszystko”. Premierowy kawałek zobrazowano także teledyskiem, na który składają się fragmenty tegorocznego koncertu podczas stworzonego przez Jimka wydarzenia „Historia Polskiego Hip-Hopu”, jak i archiwalne nagrania Morwy sprzed lat.

„Dobrze nas zapamiętaj” stanowi również pierwszy przedsmak nadchodzącego, zapowiedzianego na 9 grudnia albumu „Vademecum”. Więcej o nowej płycie Mor W.A. dowiecie się w tym miejscu, a którego przedsprzedaż rozpoczęła się właśnie na stronie preorder.pl.

„Co ważne nowa płyta Mor W.A. została zarejestrowana w pełnym składzie, a więc z udziałem Wigora, Łyskacza i Pepera. Spotkania po latach w studiu Morwa wykorzystała do maksimum, co zaowocowało mocną dawką świeżej rapowej energii. Pierwszą odsłoną planowanego na grudzień wydawnictwa jest klip do utworu 'Dobrze nas zapamiętaj’ z gościnnym udziałem od zawsze wspierającego grupę Młodego Łyskacza”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: