Na trasie SIX HEADS TOUR wzbił się „Kurz”

Opublikowano: 18/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się pierwszy z dwóch koncertów w ramach trasy SIX HEADS TOUR by OWNERS. Z tej okazji jej uczestnicy, czyli Bartek KOKO, Skippin Wood, Mada, Konrad Brzos, KPSN i Kościey, nagrali promujący ją numer. Wstrzymajcie oddech, bo wzbił się „Kurz”.

Mamy nadzieję, że pamiętacie, ale profilaktyczne przypominamy, że ekipa OWNERS w lutym ogłosiła trasę SIX HEADS TOUR. Trasa obejmować będzie dwa koncerty – jeden we Wrocławiu i jeden w Warszawie. Kogo OWNERS zaprosili do swojego przedsięwzięcia? Śmiało można powiedzieć, że czołówkę polskiego podziemia. Podczas SIX HEADS TOUR koncerty zagrają Kościey i Pstyk, Konrad Brzos, Bartek KOKO, Mada, KPSN oraz Skippin Wood.

Zapowiedziana niemalże trzy miesiące temu trasa, rozpocznie się już niebawem. W związku z tym, występujący podczas niej raperzy nagrali wspólny, promujący ją numer, zatytułowany „Kurz”. Jak można było się spodziewać po line-upie SIX HEADS TOUR, numer jest na wskroś oldschoolowy, boombapowy i kopiący po głowie solidnie poskładanymi linijkami. Za bit do niego odpowiadają Voskovy. Całość spięta została klipem, do którego każdy nakręcił ujęcia na własną rękę, a w całość zlepił je Marcin Wakuła z m.w.fotorekord.

30 maja: Six Heads Tour Powered by Owners [WROCŁAW]
31 maja: Six Heads Tour Powered by Owners [WARSZAWA]

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: