Nas i zagubione taśmy – część druga

Opublikowano: 17/06/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W 2002 roku Nas wydał album „The Lost Tapes” będący kompilacją niewypuszczonych dotąd, a nagranych numerów. Rzecz bardzo udaną, którą niejeden fan Nasira Jonesa postrzega jako wydawnictwo bardziej udane od innych krążków Escobara, które ukazały się przed nastaniem nowego millenium. Powracamy już jednak do czasów teraźniejszych i do „The Lost Tapes 2”, które ukazać ma się już całkiem niedługo.

O swoich najnowszych planach wydawniczych Nas poinformował zamieszczając specjalne video na swoim instagramowym profilu. Zaznaczyć jednak trzeba, że nie jest to pierwszy raz, kiedy to autor kultowego „Illmatica” obiecuje nam wypuścić swoje niewydane jeszcze kawałki. Wcześniej obiecał nam to jakieś cztery lata temu…. Powróćmy jednak ponownie do roku 2019, w którym to zapowiedź „The Lost Tapes 2” wydaje się być bardziej konkretna niż wcześniej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

👀 Lost Tapes II

Post udostępniony przez Nasir Jones (@nas)

Niestety, data premiery „The Lost Tapes 2” też nie została jeszcze ujawniona. Przeczuwamy jednak, że już w tym roku krążek wyjdzie na światło dzienne. Ostatecznie, Nas obchodzi obecnie 25-lecie swojej kariery, wydanie albumu z zaginionymi kawałkami byłoby więc jak najbardziej na rzeczy.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: