Nas & the National Symphony Orchestra – video z wyjątkowego koncertu jest tu!

Opublikowano: 06/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

2 lutego w Waszyngtonie miejsce miało niecodzienne wydarzenie. Na scenie Kennedy Center Nas wraz z the National Symphony Orchestra zagrał wyjątkowy koncert. W wersji symfonicznej bowiem zaprezentowany został kultowy album nowojorskiego rapera „Illmatic”. Wydarzenie to odbyło się w ramach serii „Great Performances” emitowanej na antenie stacji telewizyjnej PBS.

Ubrany w czarny smoking i muszkę Escobar wraz z towarzyszącymi mu na scenie muzykami z Narodowej Orkiestry Symfonicznej zagrał m.in. „N.Y. State of Mind”, „It Ain’t Hard to Tell”, „The World Is Yours”, a Wy musicie to zobaczyć!
Zapis koncertu zatytułowany „Nas: Live from the Kennedy Center – Classical Hip-Hop” udostępniony został już na stronie stacji PBS. Niestety video w naszym kraju dostępne nie jest…. Dlatego też wrzucamy Wam ten sam materiał udostępniony na YT. Miłego koncertu!

A tutaj wrzucamy, jeśli ktoś nie widział, oficjalny trailer „Nas: Live from the Kennedy Center – Classical Hip-Hop”, za którego reżyserię odpowiada Jason Goldwatch, a który zrealizowany został przez wytwórnię i serwis Mass Appeal.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: