Nas ujawnia, że pracuje nad dwoma projektami

Opublikowano: 25/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ostatnim, na ten moment, albumem jaki wypuścił Nas jest drugi zbiór jego niewykorzystanych wcześniej numerów, „The Lost Tapes 2”. Znalazł się tam numer, za produkcję którego odpowiada Hit-Boy, i który jak już wiemy, dał początek większej współpracy beatmakera z Nasirem. Wspólnie realizowany projekt nie jest jednak jedynym, nad którym pracuje obecnie MC z Queensbridge.

Nasty Nas parę z ust puścił w rozmowie z Ralphem McDanielsem podczas wczorajszego internetowego wydarzenia Hip Hop Loves NY organizowanego przez Universal Hip Hop Museum oraz label Mass Appeal. Zapytany nad czym obecnie pracuje w studiu, Nas potwierdził swoją współpracę z producentem Hit-Boy’em. Raper ujawnił także, że obecnie realizuje także drugi projekt, jednak jego szczegóły pozostają jeszcze tajemnicą: „It’s some projects going on. One of them, I was working with Hit-Boy and I still am. And then there’s another, there’s another, the one I’m working on that I don’t wanna disclose. But, Hit-Boy, that’s been fun working with him. He played a snippet in the battles the other day…of something. We got some things”.

https://twitter.com/6GODTv2/status/1253746360286941186?s=20

Jak wspomniał sam Nasir Jones, snippetem jednego z numerów nagranych na beacie Hit-Boy’a w sieci podzielił się sam producentem podczas beat battle stoczonego z Boi-1da.

Czekamy zatem z niecierpliwością na wynik współpracy na linii NasHit-Boy oraz informacje na temat drugiego realizowanego projektu. Zwłaszcza, że w tym roku miną dwa lata od kiedy Esco wydał swój ostatni studyjny krążek, „Nasir”, za produkcją, które stał Kanye West.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: