NMBR rozpoczyna promocje nowej płyty

Opublikowano: 22/03/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

NMBR powraca z nowym albumem. Tym razem gorzowski MC i DJ pokazuje nam bardziej refleksyjne oblicze. Na kanale Balmamu Records pojawił się dziś pierwszy singiel, promujący projekt, a NMBR zaprosił słuchaczy na koncert premierowy „Konfliktu poznawczego”.

NMBR, którego wcześniej znaliśmy głównie jako DJ’a, dał nam się poznać w ostatnich latach również jako świetny MC. Gorzowski hip-hopowiec przykuł naszą uwagę zwłaszcza panczlajnami z podwójnym dnem oraz ekwilibrystycznie poskładanymi, wielokrotnymi rymami. Dowodem na to są wydane w listopadzie 2020 „1:03 EP” oraz mixtape „SAD WINNER” z lutego 2021. Na tym jednak NMBR postanowił nie poprzestać.

O kolejnym albumie gorzowianin wspominał już na początku roku. Stopniowo poznawaliśmy kolejne szczegóły na jego temat. I tak, najpierw NMBR zdradził, że album nosił będzie tytuł „Konflikt poznawczy”. Później dowiedzieliśmy się, że premiera płyty będzie miała miejsce już 1 kwietnia i z tej okazji odbędzie się koncert premierowy z gośćmi specjalnymi w klubie MagnetOffOn. Dodatkowo, sam autor dodał jeszcze kilka słów na temat materiału:

„Konflikt Poznawczy to 10 numerów pełnych refleksji, przemyśleń, motywacji oraz paradoksów. Lata za konsoletą i setki imprez sprawiły, że NMBR ma o czym nawijać. Album dostępny będzie na platformach streamingowych, youtube Balmamu Records oraz w formie 100 limitowanych egzemplarzy fizycznych.”

Dziś w końcu doczekaliśmy się pierwszego klipu, promującego „Konflikt poznawczy”. Na kanale Balmamu Records pojawił się numer „Nie mów mi”, do którego bit wyprodukował Mario Kontrargument. Kawałek ten to idealny przykład tego jak robić rap z nowoczesnym sznytem, nie zaniżając przy okazji warstwy tekstowej. NMBR rzuca nam serię spostrzeżeń na temat rapu, ale i życia w ogóle, pokazując, że można to zrobić, zachowując wysoką formę zwrotek. Całość klipem zobrazował Bartek Ziebart z DotSITE.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: