Nowe rzeczy od Atmosphere miesiąc przed premierą „WORD?”

Opublikowano: 08/09/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Powiedziało się A i B, należy zatem powiedzieć i C. Atmsosphere kontynuują więc promocję nadchodzącego albumu „WORD?” wypuszczając kolejny maxi-singiel. Pojawieniu się „WORD? Side C” towarzyszy również premiera nowego numeru i klipu.

Równy miesiąc dzieli nas od premiery nowego albumu Atmosphere. Począwszy od pierwszych zapowiedzi wydawnictwa „WORD?” duet Slug & Ant wypuszcza maxi-single zapowiadające ten materiał. W dniu dzisiejszym ukazał się już trzeci, analogicznie do poprzednich zatytułowany „WORD? Side C”. Znalazły się nim numery “Distances”, “Carousel”, „Vanish” oraz singlowy “Pressed”. Tym sposobem prawie cały, nowy album Atmosphere przesłuchać możemy już dzisiaj. Do ujawnienia pozostały bowiem jeszcze jedynie dwa kawałki spośród wszystkich jakie znalazły się na „WORD?”. W tym jeden zapowiadający się bardzo obiecująco. Więcej jednak informacji o tym wydawnictwie, jak i i odsłuch 11 z 13 utworów z albumu „WORD?” znajdziecie w tym miejscu.

Najnowszy teledysk natomiast, zapowiadający album „WORD?” zrealizowano do wspomnianego numeru „Pressed”. Utwór ten klasyczny rapowy posse-cut, do którego zaproszeni zostali Anwar HighSign, BlackLiq, Sa-Roc, Haphduzn i Lateef the Truthspeaker. Za reżyserię klipu odpowiada z kolei ceniony w tej branży Jason Goldwatch.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: