Nowy rok, nowy PRO8L3M

Opublikowano: 22/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Również przed kilkoma dniami otrzymaliśmy zapowiedź nowego materiału od duetu PRO8L3M. Jest to trwające zaledwie 30 sekund video zatytułowane „001/2018” zawierające fragment premierowego numeru. I nic poza tym. Co więc szykuje dla nas duet Oskar i DJ Steez na razie owiane jest tajemnicą.

Wiemy jedynie, że będzie plany PRO8L3MU są spore. W wywiadzie dla newonce.net DJ Steez o kontynuacji projektu z Oskarem wypowiedział się w sposób następujący:

„Z Pro8l3mem mamy duże plany – pierwszy projekt ujrzy światło dzienne na wiosnę, bardzo mocno skupiamy się nad budowaniem klimatu i mamy fajną wizję, którą będziemy realizować podczas mojego świątecznego pobytu w Polsce. Z kolei na jesieni możecie spodziewać się innej rzeczy od nas… ale na razie nie będę więcej mówił. Ruszyłem także z pracą nad swoim albumem producenckim, więc tak, to będzie ważny i mocny rok!”

Całą rozmowę ze Steezem znajdziecie na portalu newonce.net, poniżej natomiast wspomniane video „001/2018” oraz grafikę prezentującą nowe logo PRO8L3MU. Bo zauważyliście, że każde wydawnictwo spod 83 sygnowane jest innym logotypem, prawda?

Nowy album PRO8L3MU już od teraz zamawiać możecie na stronie www.pro8l3m.pl

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: