Nowy Pierwszy Milion jest tu

Opublikowano: 09/03/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Zeus i Joteste ponownie dają o sobie jako duet Pierwszy Milion, a my jesteśmy ukontentowani tym faktem w stopniu znacznym. Zwłaszcza jeśli panowie, w towarzystwie pięknie śpiewającej Julii Szwajcer i Maniaka, dostarczają nam numery takie jak „Jestem 2”.

W blenderze zwyczajnie takich kawałków również lubimy posłuchać. Za produkcję utworu odpowiada sam Zeus, a całości scratchami dopełnił DJ MixAir. Singiel „Jestem 2” znalazł się na najnowszym wydawnictwie sygnowanym jako Pierwszy Milion – płycie „Pierwszy Milion to ekipa vol. 1″, której fizyczne egzemplarze sprzedawane są wyłącznie w limitowanej edycji nowego solowego albumu Zeusa, krążka pt. „W poszukiwaniu siebie”.

„Pierwszy Milion to ekipa vol. 1” to płyta nawiązująca do pierwszego wydawnictwa Zeusa i Joteste, czyli „Pierwszego Mixtape’u”. Jest to wyprodukowany w całości przez Zeusa album zawierający same premierowe utwory utrzymane w większości w stricte hip-hopowym, energetycznym i często humorystycznym stylu znanym z pierwszej produkcji spod szyldu Pierwszy Milion. Krążek znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: