Nowy singiel Jetlagz już w ten piątek

Opublikowano: 08/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Piękne wieści docierają do nas dzisiaj z obozu JWP/BC. Po piątkowej premierze rewelacyjnej solówki Ero, w tym tygodniu otrzymać mamy pierwszy singiel zwiastujący nowy album duetu Jetlagz. Po równie udanym, wydanym w 2017 roku krążku „WSK8OFMND”, druga płyta duetu Kosi i Łajzol jawi się nam jako obiecujące wydawnictwo.

Wiemy już, że drugi album Jetlagz zatytułowany został „Szum”, a w naszych głośnikach zagościć ma jeszcze w tym roku. Już za to w najbliższy piątek otrzymać mamy pierwszy singiel zwiastujący nową płytę Kosiego i Łajzola. Będzie to poparty teledyskiem numer pt. „Hrabia”, a z jego premierą wiąże się pewien konkurs zorganizowany przez reprezentantów JWP/BC. Szczegóły znajdziecie w poście poniżej. Sam album „Szum”, mamy nadzieję, że zbliża się coraz większymi krokami. Więcej informacji bowiem Jetlagzi jeszcze nie ujawnili.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ziomale i zomalki; 17 października w sklepie WS2 odbędzie się przedpremierowy pokaz teledysku do singla „Hrabia”. Na to ekskluzywne spotkanie, załapie się tylko 50 osób, więc musicie się postarać żeby do nas dołączyć. Co trzeba zrobić: 1. Na swoim Instagramie wrzuć post z powyższą grafiką, którą znajdziesz na profilach @chmielna20, @jetlagzzz, @jwpcrew i @lajzol 2. Oznacz na niej @chmielna20 i @jetlagzzz, żebyśmy mogli Cię odnaleźć 3. W komentarzu pod postem oznacz swoich 3 znajomych, którzy chętnie wbiliby z Tobą na premierę klipu. 15.10.19 skontaktujemy się z 50 osobami, które będą miały okazję obejrzeć teledysk oraz zbić pionę z chłopakami. Nie jest to jednak jedyny przywilej – każda spośród 50 osób dostanie specjalny gadżet, dzięki któremu zgarnie w listopadzie nowy album Jetlagz za free! Co więcej, 2 osoby mają szanse na wygranie wjazdu na backstage podczas koncertu JWP Bday, który odbędzie się 13 grudnia 2019 r. w warszawskiej Progresji! Wbijajcie na Instagram i bierzcie udział w zabawie! Do zobaczenia!

Post udostępniony przez jetlagzzz (@jetlagzzz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

w piątek pierwszy numer z nowej płyty a tydzień później start preorderu 🦠💎💊 #jetlagz #szum #2019

Post udostępniony przez jetlagzzz (@jetlagzzz)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: