Nullizmatyk zaprezentował premierowy singiel i klip

Opublikowano: 14/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nullizmatyk zaprezentował właśnie premierowy singiel i klip, którym zapowiada swój solowy album pt. „Zabójcza Królowa”. Zobrazowany teledyskiem utwór „Mamo”, po „Sky is the limit” i „Zabrałaś mi oddech”, stanowi trzeci już singiel zwiastujący to wydawnictwo.

Trzeba bowiem przyznać, że Nullo z Trzeciego Wymiaru nadejście „Zabójczej Królowej”, czyli płyty opartej na muzyce zespołu Queen, już trochę czasu zapowiada. Za warstwę muzyczną krążka odpowiada Tyran, który tworząc beaty bazował jedynie na repertuarze zespołu Freddiego Mercury’ego, a pierwszą zapowiedź tego projektu otrzymaliśmy jeszcze w 2017 w postaci singla „Sky is the limit”. Drugą natomiast, pod tytułem „Zabrałaś Mi Oddech” dopiero po dwóch latach. Wtedy również Nullizmatyk wskazał grudzień 2019 roku jako miesiąc premiery albumu „Zabójcza Królowa”.

Plany wydawnicze uległy jednak zmianie i album „Zabójcza Królowa” światła dzienne w roku ubiegłym nie ujrzał. Nullizmatyk jak widać planów odnośnie swojego solowego krążka nie porzucił i właśnie otrzymaliśmy jego trzecią zapowiedź w postaci singla „Mamo” wraz z klipem zrealizowanym przez Juzz Media.

Dzień premiery singla „Mamo” nie jest przypadkowy. W dniu dzisiejszym bowiem Nullizmatyk obchodzi swoje 38. urodziny. Śmiało można też stwierdzić, że na scenę wraca właśnie Nullo Nadchodząca natomiast „Zabójcza Królowa” utrzymana ma być w stylistyce klasycznego hip-hopu lat 90-tych.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: