„Obrachunek moralny” Chady i Mesa zobrazowany klipem

Opublikowano: 24/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po 10 latach od premiery albumu „Proceder” jeden z najpopularniejszych singli znajdujących się na tym krążku doczekał się zobrazowania teledyskiem. Chodzi oczywiści o numer pt. „Obrachunek moralny”, który Chada nagrał wraz z Tym Typem Mesem na beacie autorstwa L-Pro.

Klip zrealizowany został w związku ze zbliżającą się premierą filmu „Proceder – żyj aż do bólu” przedstawiającego tragiczną, pełną wzlotów i upadków, historię Tomasza Chady. W teledysku wykorzystane zostały filmowe ujęcia, dzięki czemu otrzymujemy mały przedsmak tego, co w pełnej okazałości na kinowym ekranie zobaczyć będziemy mogli od 15-go listopada. Do obrazu w reżyserii Michała Węgrzyna ze zbyt dużym entuzjazmem nie podchodzimy.

Bardziej ciekawi jesteśmy natomiast soundracku do tej biograficznej produkcji, który stanowić ma swoiste „the best of Chada”. Jak podkreśla wydawca materiału, Step Records: „Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok jego najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z początków jego kariery”. Premiera, podobnie jak filmu „Proceder” również zaplanowana została na 15-go listopada.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: