Onyx „Wut U Gonna Do” – nowy klip

Opublikowano: 26/04/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Numer „Wut U Gonna Do” znany jest już z wydanego w 2014 roku materiału „#Turndafucup”. Teraz natomiast ukazało się obrazujące kawałek koncertowe video stanowiące 250. klip wyreżyserowany przez twórcę rapowych teledysków MysterDL’a. Jest to też idealna rozgrzewka przed czerwcowym koncertem Onyx w Katowicach!

MysterDL oprócz tego, że jest muzykiem, producentem, fotografem przede wszystkim zajmuje się reżyserią. Jego specjalnością są rapowe teledyski, których realizacją pod szyldem ILL Mannered Films zajmuje się od roku ok. 1994 i nakręcił ich już łącznie ponad 250! Przed jego kamerą przewinęli się tacy weterani i ikony hiphopu jak wspomniani Onyx (wielokrotnie), Cypress Hill, Redman, Kool G Rap, Nas, Guru, Edo G i wielu wielu innych. Próbkę twórczości MysterDL’a znajdziecie poniżej w formie playlisty wybranych, wyreżyserowanych przez niego klipów. Najpierw sprawdźcie jednak video do „Wut U Gonna Do” idealnie okazujące tą szaleńczą energię jaka na koncertach kipi od Sticky’ego Fingaza i Fredro Starra.
Wy, osobiście doświadczyć będzie mogli jej 9 czerwca w Katowicach na koncercie Onyx w MegaClubie. Więcej na temat tego wydarzenie dowiecie się tutaj.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: