Peja gościnnie u Rogala DDL

Opublikowano: 29/05/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Rogal DDL nie jest postacią zbyt często pojawiającą się na naszej stronie. Jednak gdy przy swoim nowym singlu bierze on do pomocy legendarnego Peję ze Slums Attack, to nie pozostaję nam nic innego jak powiedzieć (napisać) „Siema”. I taki też tytuł ma singiel wraz z klipem, który przed kilkoma godzinami został opublikowany.

W powstaniu numeru zatytułowanego „Siema” oprócz gospodarza oraz poznańskiego rapera udział wzięli także Grzybek LD oraz odpowiedzialny za produkcję DJ Dondek. Realizacja klipu powierzona została ekipie HardkorKrokodajl.

„Siema” jest kolejnym singlem zwiastującym zapowiedziany na 1 czerwca nakładem Step Records debiutancki i pierwszy legalnie wydany krążek Rogala DDL. Wydawnictwo zatytułowane „ANtY” zgodnie z zapowiedziami będzie zarówno pierwszym  i ostatnim legalnym krążkiem Rogala. Wydawnictwo określane jest jako mocny i bezkompromisowy materiał ukazujący ciemne strony miejskiego życia. Większość produkcji na krążku to dzieło samego Rogala, którego wsparli Klimson i DJ Gondek. Gościnnie na „ANtY” usłyszymy m.in. zwrotki takich raperów jak wspomniany Peja, a także Kaczor BRS, Kobik czy składu Dixon37. Album zamówić możecie na tej stronie, a poniżej zapoznać się z okładką oraz pełną tracklistą albumu „ANtY”.

Rogal DDL – ANtY

01. INTRO-CZ3CIE OKO (prod. DDL)
02. BAJKA (prod. DDL)
03. JEŚLI feat. HARPI M.U.R (prod. DDL)
04. DEADLINE feat. KACZOR BRS (prod. DDL)
05. TAK TO WIDZE feat. KONSPIRACJA OSIEDLOWA, DAMIAN WSM (prod. DDL)
06. MIKROFONY (prod. DDL)
07. 2xPLATYNA (prod. DDL)
08. TARAN (prod. DDL)
09. TSUNAMI-DONATELLA DISS (prod. DDL)
10. SERCA feat. EMZER, MARCINEK3Z, KOBIK, DJ GONDEK (prod. KLIMSON)
11. SIEMA feat. GRZYBEK LD, PEJA, DJ GONDEK (prod. GONDEK)
12. UJEMNY feat. DIXON37 (prod. DDL)
13. OUTRO (prod. DDL)

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: