Sprawdźcie making of teledysku „Idę Dalej”

Opublikowano: 29/01/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Idę Dalej” to niemalże historyczny już singiel, który wspólnie nagrali Liroy, Peja i Abradab. Prekursorzy polskiego rapu, na bicie DJ’a HWR, opowiedzieli w nim swoją historię. Wydany także na winylu, a zaprezentowany wraz z klipem numer, zdobył ogromną popularność na YouTube. Teraz zatem sprawdzić możemy, jak przebiegała realizacja samego teledysku, za który odpowiada Mania Studio.

9 marca w PreZero Arena Gliwice Liroy, Peja, Abradab i DJ HWR po raz pierwszy w historii pojawią się razem na scenie i wykonają na żywo utwór „Idę Dalej”. Promujący wydarzenie THE LEGEND – IDĘ DALEJ teledysk na tę chwilę zgromadził w serwisie YouTube już ponad 500 000 wyświetleń. Stojąca natomiast za realizacją klipu legendarna ekipa MANIA STUDIO zaprezentowała ekskluzywny making of teledysku „Ide Dalej”. Tym samym dając fanom hip-hopu sposobność, aby “od kuchni” przypatrzeć się procesowi powstawania klipu do numeru, który wspólnie nagrali Liroy, Peja i Abradab.

„Chwilę nas nie było, ale chyba wiecie już, że oznacza to prawie zawsze ciszę przed burzą! Zapraszamy Was do podejrzenia zza kulis procesu powstawania kolejnego legendarnego klipu!
„Idę Dalej” to kolaboracja, której nikt sie nie spodziewał, a niejeden potrzebował. Liroy, Peja i Abradab na bicie DJ HWR. Dziękujemy za zaufanie i możliwość bycia częścią tego przełomu!
Nie mogliśmy się doczekać, aby podzielić się z Wami tym making of’em.”

– MANIA STUDIO

„Idę Dalej”, historyczną kooperację, za którą stoją wspólnie Liroy, Peja, Abradab i DJ HWR uwieczniono także na specjalnie wydanym wosku, który nadal znaleźć możecie w tym miejscu. Z kolei sprzedaż biletów na festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ, na którym, poza autorami singla „Idę Dalej”, zagrają również Paktofonika, Molesta Ewenement, Fenomen, Grammatik i 52 Dębiec, dostępne są w serwisie eventim.pl.

(Tekst powstały przy współpracy z Musictainment Polska)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: