Peja ponownie odwołuje koncert Tedego?!

Opublikowano: 18/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„2016 – to już całkiem inny Ryszard” – oświadcza w swoim ostatnim singlu „1976” Peja. W 2017 jednak coś tam ze „starego Ryśka” powróciło… zajawka na odwoływanie koncertów Tedego w Poznaniu. Przynajmniej jeżeli wierzyć temu co ostatnio dzieje się na portalu Facebook.
Informacja o koncercie Tedego i ekipy NWJ w poznańskim Klubie U Bazyla pojawiła się jeszcze zimą tego roku, a od początku wiosny w sprzedaży są bilety na koncert, który zaplanowany został na 14 czerwca.

 

 

 

 

 

 

 

 

W ostatnich dniach pojawiło się jednak inne wydarzenie, które również zaplanowane zostało na dzień 14 czerwca i również odbyć ma się U Bazyla – 7 urodziny RPS Enterteyment!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całą sytuację podgrzewa sam Peja, który na „swoim” wydarzeniu zamieścił następujący post:

 

Widać cała sytuacja najprawdopodobniej bardzo bawi szefa RPS Enterteyment. Pokusił się on nawet na udostępnienie na wydarzeniu słynnego już zdjęcia ze wszystkim doskonale znanego mema:

 

Jak rozwiąże się cała sytuacja tego na tą chwilę nie wiemy. Sam Tede jak i organizator jego poznańskiego koncertu agencja Live2Listen na ten moment nie ustosunkowali się jeszcze do ostatnich poczynań założyciela Slums Attack. Na stronie Facebook Klubu u Bazyla jako wydarzenie zaplanowane na 14 czerwca cały czas widnieje koncert ekipy NWJ. Koncertowe zamieszanie postanowił wyjaśnić samodzielnie jeden z obserwujących Instagram Tedego:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaznajamiając się z zaistniałą sytuacją  fani zarówno poznańskiego jak i warszawskiego rapera chcący zobaczyć ich występy w stolicy Wielkopolski mogą poczuć się lekko skonsternowani. Wszakże nie ma pewności jaki koncert odbędzie się 14 czerwca w poznańskim Klubie u Bazyla. My na tą chwilę kupimy bilety zarówno na jeden i drugi koncert :) A może Panowie się przy tej okazji porzucą stare waśnie? Miejmy nadzieję, że rozwiązanie tej zagadki otrzymamy już niedługo.

źródło: Facebook, Instagram

 

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: