Co się dzieje u Action Bronsona?

Opublikowano: 18/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Bronsoliño wypuszczenie projektu zatytułowanego Blue Chips 7″ zapowiedział już około dwóch lat temu. I temat ucichł. W międzyczasie nazwa materiału przemianowana została na Blue Chips 7000″ i ponownie nastała cisza. Pod koniec marca tego roku Bam Bam poprzez Tweetera poinformował nas, że materiał jest już prawie skończony.

Niestety ponownie słowa Actiona nie zmaterializowały się w postaci podania chociażby daty premiery Blue Chips 7000″. Obrót spraw zmienił się ku radości fanów rapera z Queens jakoś na początku tego miesiąca. Podczas festiwalu Rolling Loud Festival złapany przez dziennika magazynu XXL Mr. Baklava oznajmił, że projekt Blue Chips 7000″ ukazać powinien się już 23 czerwca tego roku. 

Nie myślcie jednak, że wydawnicze opóźnienia Action Bronsona spowodowane są jego lenistwem. W tym samym wywiadzie Arian Asllani przyznał, że opóźnienie wydania materiału spowodowane jest natłokiem prac związanych z jego karierą kulinarno-telewizyjną.
“I’ve been making music, man. I’ve been making music, but TV takes over. If TV’s calling me, I have to pick up the phone, you feel me? I can’t just put that on hold, cause television is a big thing. Your face is seen all over the world. It’s just a different thing when 70 year olds are like, ‘Oh my God! We love you!’ Like… I like it all.” – tłumaczy swoje podejście do telewizyjnej aktywności Action.
Dla nieśledzących jego poczynania, Bronson jest prowadzącym bardzo popularnego programu Fuck, That’s Delicious”. Kulinarna seria zapoczątkowana jako kanał na YouTube szybko zyskała popularność i ostatecznie trafiła jako program na kanał telewizji Viceland (polecamy Wam sprawdzić, odcinki cały czas dostępne są na YT).

Fuck, That’s Delicious” nie jest jednak jedynym telewizyjnym przedsięwzięciem, w którym bierze udział autor krążka „Mr. Wonderful”. Również z telewizją Viceland Action Bronson pracuje nad snapchatowym randkowym show Hungry Hearts”, a znając poczucie humoru Bam Bama spodziewać się możemy w tym programie wszystkiego.

Poniżej prezentujemy Wam pełny wywiad z Action Bronsonem dla magazynu XXL.

źródło: xxlmag.com
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: