Pękaty i Smokin zapowiadają „#404 vol. 2”

Opublikowano: 20/08/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pękaty i Smokin kontynuują udaną współpracę. Raper i producent zmieniają jedynie formę na długogrającą. Pierwszą zapowiedzą albumu pt. „#404 vol. 2” jest zobrazowany klipem numer „What’s my name?”, do którego zaproszenie przyjęli Ńemy i DJ Bulb.

Pękaty na beatach Smokina swoje umiejętności zademonstrował przed dwoma laty. Wydając wówczas EP zatytułowane „#404”. Praktycznie zaraz po premierze tego materiału raper i producent wzięli się do pracy nad kolejnym. Jak się okazuje, już długogrającym. Efektem będzie album „#404 vol. 2”. Pierwszym natomiast singlem zwiastującym nowe wydawnictwo duetu Pękaty x Smokin jest numer „What’s my name?”, w którym gościnnie pojawiają się Ńemy i DJ Bulb. Numer nagrany w takim składzie nie mógł obyć się również bez teledysku. Realizacją zajęła się z kolei ekipa 2MANY.TV.

„Odsłaniamy karty. „What’s my name?” to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Pękaty x Smokin – 404 vol. 2. W czasie procesu nagrywania zdecydowaliśmy się zamknąć materiał w formie LP. Płyta powstała na przestrzeni dwóch lat. Dużo wspomnień, pracy, nowych znajomości z wartościowymi ludźmi ale przede wszystkim satysfakcja. Robimy niezmiennie to, co kochamy od tylu lat.
Na singlu gościnnie ŃEMY , absolutna topka, kreatywność, perfekcjonizm i świetny kolega.
Na gramofonach niezawodny Dj Bulb – reprezentant Needlework Scratch Crew – wicemistrz świata w 2021r. Kunszt i dobór rzeczy dla mnie – bezcenne.
My zrobiliśmy swoje, jak jesteś z nami zostaw tu coś po sobie a co najważniejsze – puść to dalej! Smacznego!”

– Pękaty

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: