Maggy Moroz i TRIIIO nawijają „Teraz o piciu”

Opublikowano: 20/08/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Maggy Moroz prezentuje kolejny klip ze swojego albumu, „Podbite gary”. Tym razem jest to numer, „Teraz o piciu”, który warszawska raperka nagrała wspólnie ze składem TRIIIO. Ujęcia do klipu zarejestrowane zostały podczas tegorocznej edycji Unity Hip Hop Festival.

Album Maggy Moroz, „Podbite gary”, to zdecydowanie towar ekskluzywny. Dlaczego? A chociażby dlatego, że nie jest to kilkanaście losowych utworów, spiętych w album jakich wiele. Maggy postanowiła nagrać materiał konceptualny, który tematycznie kręci się wokół jednej z najważniejszych i najprzyjemniejszych dziedzin życia – jedzenia.

Ekskluzywność „Podbitych garów” przejawia się też poprzez to, że w całości odsłuchać mogą je jedynie ci, którzy zakupili fizyczne wydanie materiału. Reszta, na chwilę obecną, zadowolić musi się dotychczasowymi singlami, które Maggy opublikowała w serwisach streaming’owych. Jeszcze do zeszłego tygodnia singli z klipami było 5, ale stan ten uległ zmianie 4 dni temu.

W ubiegły wtorek na kanale Maggy pojawił się 6 już klip, promujący „Podbite gary”. Mowa tu o numerze, „Teraz o piciu”, do którego warszawska MC zaprosiła ekipę, TRIIIO. Jak wiadomo, dobrą szamkę należy popić, więc najnowszy singiel stanowi idealne, tematyczne dopełnienie wcześniejszych utworów z płyty. Co ciekawe, klip do utworu powstał podczas Unity Hip Hop Festival 2022, gdzie Maggy zagrała jeden z najbardziej zapadających w pamięć koncertów i z pomocą DOTSDESIGN skręciła całą masę zajawkowych ujęć. Całość posiada niepowtarzalny, odldschool’owy klimat, bowiem do rejestracji klipu posłużyła kamera VHS, którą raperka dostała od swojego Taty. Montażem zajął się Redi.

Album Maggy Moroz, „Podbite gary”, zamówisz na Hempszop.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: