Peleoko nagrał nowy mixtape

Opublikowano: 12/12/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Na poznańskim Ogniku rap nie umrze na pewno dopóty, dopóki ekipa WdoPdoS będzie w stanie nawijać. Jeden z reprezentantów ekipy lada dzień wypuści kolejny mixtape. Mowa tu o Peleoko aka Trzymózgi, który z całkiem niezłą regularnością wypuszcza kolejne projekty czy to solowe, w duecie z Suchym, czy w ramach Projektu WEST.

6 grudnia, w dniu urodzin Pelego (spóźnione życzenia urodzinowe!), premierę miał pierwszy numer z mixtape’u „Na Ogniku”, który powstał w całości na bitach Penacho. Twórczość ekipy z Ognika można śmiało określić mianem kawałków tworzonych przez ziomków dla ziomków. Dokładnie tak samo jest w przypadku „Agamoto”. Trzymózgi przedstawia w nim swoją znaną w gronie znajomych naturę wiecznie spóźnionego i bardzo powolnego człowieka. Jego walka z czasem paradoksalnie nie dotyka rapu, który powstaje zdecydowanie sprawnie, a szybsza nawijka na bitach powyżej 90bpm nie sprawia mu problemu. Przy okazji jednej z rozmów na temat charakteru Pelego padło stwierdzenie, że tak jak Peter’a Parker’a ukąsił pająk i zyskał on super moce, tak Trzymózgiego ukąsił ślimak. Coś w tym może być, ale cóż z tego, skoro posiada Oko Agamoto.

„Na Ogniku” mixtape to 9 nowych, niepublikowanych wcześniej kawałków i 1 remix. Jak wspomnieliśmy wcześniej, za wszystkie produkcje na albumie odpowiedzialny jest Penacho. Pele nie zdecydował się na zaproszenie żadnego gościa na swój nowy materiał. Premiera całości przewidziana jest na 20 grudnia i do tego czasu w sieci mają pojawić się kolejne 2 single.

Peleoko x Penacho – Na Ogniku MIXTAPE
1. W skrócie (INTRO)
2. Kiedy spadasz
3. Fałszywy ruch
4. Taktyka
5. Kamień
6. Agamoto
7. Moc
8. Rage
9. Taktyka rmx
10. Nudny banger

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: