Pezet i Małolat prezentują „najbardziej orzeźwiający kawałek tego lata!”

Opublikowano: 04/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Bracia Kaplińscy w ramach współpracy z firmą Sprite wypuścili właśnie premierowy numer wraz z teledyskiem! Kawałek „Pragniesz” promowany jest przed producenta napoju jako „najbardziej orzeźwiający kawałek tego lata!”. Czy w rzeczywistości tak jest, sprawdźcie sami!
Za produkcję numeru „Pragniesz” odpowiedzialny jest Auer, cuty natomiast przygotował znany ze swoich gramofonów popisów m.in. z kultowej „Muzyki Klasycznej” Dj Panda. Warto przypomnieć, że kolos wśród gazowanych napoi nie raz zapraszał do swoich reklam rapowe legendy. Warto wspomnieć między innymi takie gwiazdy hiphopu jak Kurtis Blow, Heavy D, Kriss Kross, Pete Rock & C.L. Smooth czy KRS-One.

źródło: YouTube

[Edit:] Klip do numeru „Pragniesz” w dniu dzisiejszym ukazał się pierwotnie na YouTube’owym kanale napoju Sprite, po czym został z niego usunięty, by następnie zostać ponownie udostępnionym na kanale Koka Beats – stąd też taki, powyższy opis kawałka „Pragniesz”. Wypuszczony w dniu dzisiejsyzym singiel promuje reedycje wspólnego albumu Pezeta i Małolata „Dziś w moim mieście”, od którego premiery mija w tym roku siedem lat.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: