Pięć Dwa wjeżdżają z „Szampanem”

Opublikowano: 29/08/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Mamy kolejny singiel od powracającego po kilku latach przerwy duetu Pięć DwaJest to spokojny i dość refleksyjny numer zatytułowany „Szampan”.

„Każdy kiedyś w swoim życiu będzie musiał przełknąć kwaśnego szampana. Miejmy nadzieję, że tylko raz” – tak numer opisują Hans i Deep. A co konkretnie autorzy mają na myśli, dowiecie się odpalając wyprodukowany przez $limaka poniższy kawałek.

„Szampan” jest kolejnym już singlem zwiastującym nowy album Pięć Dwa zatytułowany „Czyste Szumienie”, którego premiera już w przyszłym tygodniu, konkretnie 7 września! Krążek zamówić możecie na stronie sklep.52debiec.pl.

Pięć Dwa – Czyste Szumienie

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. „W stylistyce polskiego hiphopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość.” – Hans. „Czyste Szumienie” to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca.

„Życiowa i twórcza dojrzałość, chwile powagi przełamuje poczucie humoru, bezpretensjonalność i właściwy dystans do siebie i świata.” – Deep. Pośród zmieniających się trendów, Hans i Deep czują się doskonale idąc własną wydeptaną ścieżką, świadomie i konsekwentnie, nie uciekają od współczesnych brzmień i jednocześnie czerpią całymi garściami ze źródeł tej muzyki.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: