Piecol zapowiada swój solowy album

Opublikowano: 14/12/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W sieci pojawił się pierwszy singiel, zapowiadający debiutancki album Piecola, „Przeźrocza”. Numer, „Szeptun”, opatrzony został klipem, autorstwa JacoJestJak i dostępny jest na kanale label’u Vibe2NES, pod którego szyldem wypuszczony będzie cały projekt.

Piecol to koszaliński MC, który za mikrofon złapał ponownie po dłuższej przerwie. Złapał i chwała mu za to, bo trzeba przyznać, że uosabia wszystko to, co w starej szkole rapu jest najlepsze. Poparcie dla tej tezy znaleźć możemy w singlu, „Szeptun”, który jest pierwszą zapowiedzią jego nadchodzącego albumu, „Przeźrocza”. I choć wyprodukowany przez Expe bit zdecydowanie zaliczyć możemy do tych nowoczesnych, to w numerze okadzonym mistycznym dymem słowiańsko-kresowych wierzeń, Piecol przypomina nam, jak wygląda porządnie napisany i zarapowany tekst rapowy, przywodzący na myśl lata 2005 – 2010. Przy okazji koszaliński raper udowadnia, że tematyka utworów rapowych może być naprawdę różnorodna.

O „Przeźroczach” wiemy w chwili obecnej jeszcze niewiele, poza tym, że album wydany zostanie pod skrzydłami label’u Vibe2NES, a jego premiera zaplanowana jest na 29 grudnia tego roku.

Preorder CD „Przeźrocza” można zamówić już dzisiaj pisząc:
1. e-maila pod adres: piecolemce@gmail.com lub vibe2nes@gmail.com
2. wiadomość na IG: @vibe2nes lub @kupujemypolskirap

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: