Pierwszy singiel z płyty Cira dedykuje swojej mamie

Opublikowano: 01/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Powrót Ciry staje się faktem. Pierwszy numer, z nadchodzącego po długiej przerwie albumu „Boomer Bragga”, jest już w sieci. Utwór „Blessed” białostocki raper zadedykował swojej mamie, którą również możemy usłyszeć w nagraniu.

O tym, że Cira powraca. wiemy już od lipca. Wtedy to, w social media rapera, pojawiło się wymowne zdjęcie z nazwą „Boomer Bragga EP” i datą 2023. W październiku kolejne karty zostały wyłożone na stół i otrzymaliśmy pełną tracklistę albumu. Wielu słuchaczy rapu bardzo ucieszyło się na zwiastuny powrotnego projektu Ciry i nie mogło doczekać się pierwszego singla. W końcu oczekiwania nastał kres.

Promocję „Boomer Bragga EP” białostoczanin zaczyna dość przekornie, bo od zupełnie niebraggowego numeru „Blessed”. Utwór na bicie BobAir’a łapie za serce, bo dedykowany jest zmarłej w tym roku mamie Ciry, śp. Barbarze Ciruk. To dzięki Pani Barbarze białostocki MC po raz pierwszy znalazł się w studiu nagraniowym. Dlaczego? Pani Barbara pracowała jako dziennikarka radiowa. Dzięki uprzejmości Radia Białystok i staraniom Pani Doroty Sokołowskiej, w nagraniu wykorzystano fragmenty archiwalnych audycji z głosem Pani Barbary. Mamę Ciry widzimy też na fotografiach w klipie zrealizowanym przez King Yeti.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: