Piotr Kraśner nieźle dał po garach na 10 urodzinach KMV

Opublikowano: 04/11/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Podczas 10 urodzin kolektywu Kręci Mnie Vinyl, na scenie pojawił się cały set perkusji. Zasiadł za nim poznański perkusista, Piotr Kraśner, który wraz z DJ’em Soiną zaprezentował mix kawałków z „KMV 3” z żywą perkusją.

Od 10 urodzin kolektywu Kręci Mnie Vinyl, założonego przez DJ’a Soinę, minął już ponad miesiąc. W poznańskim klubie, Kosmos, zgromadzili się tamtego wieczoru słuchacze rapu, którzy razem z Soiną świętowali okrągły jubileusz grupy, bawiąc się przy okazji na koncertach, takich zawodników jak, m.in. Ry23, Rafi, Floral Bugs czy donGURALesko.

Elementem, który zaskoczył przybyłych gości i zdecydowanie był wartością dodaną tego wieczoru, był występ Piotra Kraśnera. Poznański perkusista pojawił się na scenie z pełnym zestawem 'garów’, za którymi zasiadł i pokazał ile dodatkowego ognia daje podczas występu żywy instrument. Z DJ’em Soiną w duecie, wspólnie zaprezentowali mix numerów, które pojawiły się na mixtape’ie, „KMV 3”. Efekt ich współpracy od wczoraj obejrzeć można na kanale YT DJ’a Soiny.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: