Pjus zapowiedział nowy materiał!

Opublikowano: 10/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Znany z działalności w tworzonym wraz z Mesem i Stasiakiem zespole 2cztery7 Pjus po przebytej chorobie niestety nie staję zbyt często za mikrofonem. Na szczęście, po niespełna ośmiu latach od wypuszczenia ostatniego materiału, Pjus zapowiedział właśnie nowy solowy projekt!
Informacja o planowanym na jesień wydawnictwie udostępniona została na facebookowym profilu warszawskiego rapera, którego wpis odsyła nas z kolei na konto Instragram, i jak zapowiada Pjus, będzie to „pierwsze źródło informacji o nadchodzącej płycie”. Na ten moment wiemy jedynie, że materiał zatytułowany został „Słowowtóry”, a ukazać ma się we wrześniu tego roku nakładem Alkopoligamia.com, rzecz jasna.

 

Dyskografię Pjusa zamyka wydany w 2009 roku krążek „Life After Deaf”, który Pjus nagrał już po przebytej bardzo rzadkiej chorobie (neurofibromatozie typu 2), w wyniku której stał się pierwszym na świecie człowiekiem z dwoma implantami pniowymi – sztucznym, cyfrowym zmysłem słuchu. Solowy album Pjusa był natomiast pierwszym w historii albumem nagranym przez osobę ze sztucznym narządem słuchu. Teraz powraca nam z nowym materiałem. Czekamy!

źródło: Facebook
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: