Dr. Dre “Gunfiyah” – najnowszy, całkowicie solowy numer legendarnego producenta!

Opublikowano: 10/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Legenda West Coastu z Compton obecnie nie zbyt często udziela się wokalnie na swoich produkcjach. Dlatego też bardzo miłą odmianą jest numer „Gunfiyah”, w którym Dr. Dre oprócz przygotowania beatu chwyta również za mikrofon. 
Numer „Gunfiyah” jest pierwszym od dwóch latach i albumu „Compton” utworem wypuszczonym przez Dre’a i znajdzie się w czwartym odcinku serialuThe Defiant Ones”. Dokumentalnej produkcji HBO opowiadającej o współpracy Andre Young’a z Jimmym Iovine i rozwoju założonej przez nich wytwórni Aftermath Entertainment. O samym serialu, którego premiera miała miejsce w minioną niedzielę, więcej przeczytać możecie w tym miejscu.

Co do samego numeru „Gunfiyah”, a bardziej jego tekstu, w sieci już trwają domysły i spekulację na temat potencjalnego ghostwritera najnowszego numeru Dr. Dre. Autor kultowego „Chronic” znany jest już z tego, że o wiele lepiej wychodzi mu produkcja kawałków niż pisanie linijek. Wszak wirtuozem nie można być we wszystkim! Sprawdźcie więc sami świeży kawałek od Dr. Dre i sami oceńcie kto może być (jeśli takowy jest) autorem tekstu do „Gunfiyah”, Jon Connor, King Mez czy też Kendrick Lamar?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: