Po 2 latach od premiery, Grekk i KMC nagrali klip do „Żywiołów”

Opublikowano: 4 dni temu
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wypuszczone niemalże dwa lata temu „DA ELEMENTZ EP” Grekka i KMC, doczekało się nowego klipu. Powstał on do, skróconego o zwrotki Inicjatywy, numeru „Żywioły”. Duet zdradził, że pracuje nad drugą częścią albumu.

Album Grekka i KMC „DA ELEMENTZ EP” wyszedł w sierpniu 2022. Mocno klasyczny album zainaugurował współpracę duetu i obfitował w parę naprawdę ciekawych kooperacji. Gościnnie pojawili się na niej, m.in., członkowie WCK, Ryfa Ri i Gruby Józek, NMBR, PTR czy mistrzowie świata DMC Technics World DJ Team Chamipionship 2022, Needlework Scratch Crew.

Wczoraj, totalnie niespodziewanie, Grekk i KMC postanowili przypomnieć o swojej, jak dotąd, jedynej wspólnej płycie. Duet znienacka opublikował klip do skróconej wersji numeru „Żywioły”. W zobrazowanej wersji nie ma zwrotek Rane i Orzecha z Inicjatywy. Zapytani, dlaczego klip stworzony został w ten sposób, Grekk i KMC odpowiadają:

„Akcja była spontaniczna. Nasz ziomek, Wargi z High.qlt, dostał na weekend do przetestowania Reda, żeby sprawdzić, jak kręci się nim z ręki. Padło hasło, że można skręcić jakiś prosty obrazek. Dwa dni później siedzieliśmy już w Murowanej Goślinie, gdzie Wargi i Grekk się wychowali, i kręciliśmy. Rzeczy na „DA ELEMENTZ 2” są jeszcze mocno w powijakach, więc wybraliśmy „Żywioły” ze starej płyty. Niestety, z powodów logistycznych, ciężko byłoby ogarnąć klip w pełnym składzie z Inicjatywą i DJem Nambearem.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: