Polska Wersja daje „Słowo”, że wraca z nowym albumem

Opublikowano: 30/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Polska Wersja wraca z nowym albumem „Na Waszych oczach”. A wraz z nowym singlem zwiastującym nadchodzące wydawnictwo, Jano i Hinol dają „Słowo”, że trzecia wspólnie nagrana, a pierwsza od siedmiu lat płyta ukaże się na początku 2023 roku.

„Na Waszych oczach”, tak zatytułowanym albumem Polska Wersja powraca po dobrych kilku latach od ostatniej płyty. Platynowej „Notabene” z 2006 roku. Jano i Hanol zaprezentowali właśnie drugi singiel zwiastujący zaplanowane na początek przyszłego roku wydawnictwo. Jest to numer „Słowo”, za którego brzmienie odpowiada Kamil Pisarski PSR, a do którego teledysk zrealizował sensi&. Jest to zarazem jeden jeden z trzynastu kawałków, jakie znajdziemy na albumie „Na Waszych oczach”. Materiale, na którym, zgodnie z zapowiedziami, słuchacze Polskiej Wersji uświadczyć mają wszystkie charakterystyczne elementy stylu rapu Hinola i Jano.

„Album daje wyraz niepokojom jednostki w niestabilnym świecie i jest mocno osadzony w dzisiejszych realiach”

– fragment opisu albumu „Na Waszych oczach”

Polska Wersja swój trzeci album zaprezentuje w roku, w którym Jano i Hinol świętować będą 10-lecie wydania debiutanckiego „Powrotu do przeszłości”. Aby w jak najlepszy sposób uczcić dekadę obecności na scenie, na 22 kwietnia 2023 zaplanowano wyjątkowy, jubileuszowy koncert Polskiej Wersji. Szczegóły wydarzenia X-lecie Polskiej Wersji, jak i bilety, znajdziecie w tym miejscu. Również na stronie www.polskawersja.pl już teraz zaopatrzyć możecie się w preorder nadchodzącego albumu „Na Twoich oczach”.

Polska-Wersja-Na-Waszych-oczach

Polska Wersja pierwszy natomiast singiel zwiastujący album „Na Waszych oczach” zaprezentowała przed dwoma tygodniami. Był to nagrany w towarzystwie KęKę utwór zatytułowany „Dłużej tak nie może być”. Oprócz raperów w kawałku słyszymy również działający przy Teatrze Wielkim Opery Narodowej chór dziecięcy Alla Polacca.

Zdjęcie główne: kadr z klipu „Słowo”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: