Pono poszerza ekipę Visioners Label o nowych raperów

Opublikowano: 07/09/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Rozrasta się założona przez Pono wytwórnia Visioners Label. I to rozrasta się na grubo. Po ujawnieniu, że przy wsparciu tej właśnie oficyny z solowymi albumami powrócą Fu oraz Wigor Mor W.A., teraz dowiadujemy się, że szeregi ekipy zasilili Prykson Fisk i KOKO!

Prykson Fisk aka Guod Guodzilla aka Al Grubins aka Fred Flin100ner. Reprezentant siedleckich Renegatów Funku pojawia się u nas regularnie, gdy tylko uraczy nas nową porcją swojego kapitalnie brzmiącego rapu. A tego ostatnimi czasy dostarczył nam całkiem sporo. Pryk w tym roku jest wyjątkowo aktywny, zdobywa coraz większą popularność na scenie, co cieszy nas bardzo, i idąc za ciosem w kierowanej przez Pona wytwórni wyda swój legalny debiut.

KOKO, przyznamy, jest postacią dla nas mniej znaną. Raper pochodzi z Mszany Dolnej, jest współzałożycielem składu Świadome Sny i może najlepiej jak oddamy głos samemu zainteresowanemu: „Jeszcze 2 lata temu nawet nie pomyślałbym że będę mógł rozmawiać z ludźmi którzy tworzyli moją wrażliwość muzyczną jak i filozofię życiową. Dziś z tymi ludźmi współpracuje i się przyjaźnie. Dzięki PONO i całe Visioners , nie zawiodę was! Powiem więcej, rozkurwię bo taki już jestem. Czekaj, bo idzie solidna dawka KOKO!!”. No to czekamy. Zwłaszcza, że klasyczne podejście KOKO do rapu wymieszane z jego wizją nowoczesnych trendów brzmi całkiem obiecująco.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: