Premiera „The All”- nowego albumu Smif N Wessun!

Opublikowano: 22/02/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Informacje dotyczące nowego wydawnictwa Smif N Wessun pojawiały się regularnie na łamach blendera, od momentu publikacji pierwszego singla promującego ten materiał.

W dniu dzisiejszym doczekaliśmy premiery tego materiału, będącego pierwszym długogrającym albumem nowojorskiej ekipy od ośmiu lat. Wśród gości usłyszymy takie persony jak Heather Victoria, Musiq SoulChild, GQ, SmittytheCAINSMITH, Rapsody, Raekwon z Wu tang Clan oraz najsłynniejszego klawisza w rap grze Rick Rossa. Producentem wykonawczym albumu jest 9th Wonder and The Soul Council, co nie oznacza, iż jest on również autorem wszystkich beatów, gdyż obok 9th`a wyszły one z rąk Khrysisa, Erica G, Nottza E. Jonesa. W tym miejscu należy przyznać, że pod kątem brzmieniowym „The All” prezentuje się doprawdy dobrze, co odpiera nieco zarzuty wytaczane w kierunku 9th Wondera, iż jest najnudniejszym producentem w rap grze. Dodatkowo wraz z premierą na kanale Duck Down Music ukazał się nowy klip do kawałka „Stahfallah”

Polecamy na piątkowy wieczór i uważamy, że nikt kto lubuje się w twórczości chłopaków nie będzie czuł się znudzony podczas czasu spędzonego przy tym albumie.

Smif N Wessun- The All

1.Intro – The Education of Smif-N-Wessun prod. E. Jones
2.Testify prod. Khrysis
3.DreamLand – feat. Raekwon & Heather Victoria prod. 9th Wonder
4.Ocean Drive feat. Musiq SoulChild & Rapsody prod. Khrysis
5.Let It Go prod. 9th Wonder
6.Letter 4 U – feat. SmittytheCAINSMITH prod. Khrysis
7.Let Me Tell Ya – feat. Rick Ross prod. Nottz
8.The A.L.L. prod. 9th Wonder
9.We Good – feat. GQ & Heather Victoria prod. Khrysis
10.StahfAllah prod. Khrysis
11.Illusions prod. Khrysis
12.One Time prod. Eric G

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: