PRO8L3M podsumowuje jubileuszowe PROXL3M TOUR

Opublikowano: 02/06/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W ostatnim, czwartym odcinku mini-serialu dokumentalnego „BEHIND THE STEEZ”, PRO8L3M podsumowuje swoją jubileuszową trasę. Oskar i Steez jeszcze raz zabierają nas za kulisy tego ogromnego przedsięwzięcia, dodatkowo opowiadając o swoich metodach twórczych.

Trasa PROXL3M TOUR, zorganizowana z okazji dziesięciolecia działalności zespołu PRO8L3M, jest już za nami. No prawie. Do zagrania został jeszcze koncert w Bydgoszczy, który nie wypalił w oryginalnym, marcowym terminie. Poza tym, projekt został dowieziony do końca i okazał się sukcesem – tak sprzedażowym, jak i osobistym warszawskiego duetu.

Równolegle, końca dobiegł także dokumentalny mini-serial „BEHIND THE STEEZ”. Przypomnijmy, że w jego ramach fani PRO8L3Mu mogli zajrzeć za kulisy trasy oraz powstawania najnowszego albumu zespołu. W ostatnim, czwartym odcinku Oskar i Steez pokusili się o podsumowanie PROXL3M TOUR. Przy okazji, opowiedzieli o swojej metodologii tworzenia muzyki oraz czasach, kiedy wspólny projekt był jedynie mglistym planem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: