Proceente/Metro – kolejny singiel oraz tracklista albumu „Kolej Podziemna”

Opublikowano: 08/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym ukazał się kolejny singiel wraz z klipem zwiastujący wspólny projekt Proceente oraz Metro. Jest to video zrealizowane do numeru „Nie po to”, do którego zaproszeni zostali Miły ATZ oraz Parzel. Wraz z publikacją teledysku ujawniona została również tracklista albumu „Kolej Podziemna” oraz wystartował preorder jego limitowanej wersji.

„Nie po to” jest trzecim już singlem zwiastującym projekt Proceente/Metro. Jest też najbardziej energetycznym numerem jaki dotąd zapowiada „Kolej Podziemną”. Z pewnością wpływ na to oprócz samych głównych autorów mieli zaproszeni goście: członek grime’owej załogi Mordor Muzik Miły ATZ oraz Parzel. Realizacja klipu natomiast powierzona została ekipie Dobrekino Studio przy współpracy z marką Diil.

„Kolej Podziemna” jest efektem połączenia niepodrabialnych styli pochodzącego z Mokotowa Proceenta oraz legendarnego już producenta Metro. Gościnnie na płycie udziela się 10 wykonawców oraz dzieci Metrowskiego – Hania i Jaś. Warstwę wokalną albumu w lwiej części zrealizował Dzi3ciak w Honolulu Studio, za master odpowiada Marcin Cichy, a szatą graficzną wydawnictwa zajęła się Zuza Szok. Album Proceente/Metro „Kolej Podziemna” ukaże się 10 marca nakładem wytwórni Aloha Entertainment we współpracy z Queen Size Records. Poniżej prezentujemy Wam okładkę tego wydawnictwa oraz jego tracklistę.

 

Proceente/Metro – Kolej Podziemna

STRONA JASNA
1. Kolej podziemna
2. Hip-hop zwycięża ft. ??
3. Lavo legend ft. ??
4. Apanaże
5. Żona
6. Cały ten jazz

STRONA CIEMNA
7. Homo sapiens
8. Gołąb ft. ??
9. Takie czasy
10. Nie po to ft. Parzel, Miły ATZ
11. Przez Dekadę ft. ????
12. Odpulam
13. Hawajski Patol

„Kolej Podziemną” zamawiać możecie w tym miejscu.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: