Prykson Fisk i Ńemy nie ulegają decepcji

Opublikowano: 27/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Hedora dokładnie waży słowa, ale nie gryzie się w język. Prykson Fisk i Ńemy konsekwentnie budują zainteresowanie, wśród ortodoksyjnych słuchaczy rodzimego true schoolu, tworzonym w duecie projektem. A zaprezentowana przed kilkoma dniami „Decepcja” z pewnością jeszcze bardziej to zaciekawienie słuchaczy zwiększy.

„Decepcja”. Wiecie czym jest? A być może żyjemy w niej, nie mając tego świadomości? Czy pewni jesteśmy, że to co jest nam przedstawiane, jest faktycznym stanem rzeczy? Niewiadomych, już na wstępie, jest całkiem sporo. Na szczęście, obecni są Prykson Fisk i Ńemy. Najnowszym singlem zwiastującym projekt Hedora rysujący przed nami „mroczną wizję teraźniejszości, zdominowanej przez potężne korporacje i system rządów oparty na bezwzględnej manipulacji 'szarym obywatelem'”. Słuchaczy zmuszający tym samym, co istotniejsze, do zastanowienia się nad otaczającą nas rzeczywistością. Jak i sięgnięcia po słownik. Lub też zaczerpnięcia wiedzy, już nie tylko muzycznej, u innych źródeł.

Prykson Fisk-Ńemy-Hedora-Decepcja

Jeśli chodzi o społecznie zaangażowany rap, to Hedora zdecydowanie wybija się przed szereg. Więcej informacji w temacie projektu duetu Prykson Fisk x Ńemy znajdziecie w tym miejscu. Samej natomiast premiery mini albumu Hedory zatytułowanego „Eighty seven” spodziewajcie się 31 października w serwisach streamingowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: