Prykson IFS odpalają „Burnera” i wyprzedają „Psycho Outs”

Opublikowano: 30/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zespół Prykson IFS, który stworzyli Prykson Fisk i producencki duet IFS debiutuje obecnie ze swoim pierwszym projektem. „Psycho Outs” właśnie wychodzi na światło dzienne, premierę materiału napędza nowy singiel „Burner”, a kolejny preorder wyprzedaje się w tempie błyskawicznym!

„Psycho Outs” sporo miejsca poświęciliśmy już na początku tego roku. Dokładnie przedstawiliśmy Wam wówczas album będący efektem współpracy, którą Prykson Fisk zawiązał z producenckim duetem Fischerle’a Ostrowskiego. Działając jako Prykson IFS trio pierwotnie planowało wspólnie nagrany materiał wydać jedynie na kasecie magnetofonowej. Jej wypuszczeniem na rynek zajęły się razem ekipy U Know Me Records oraz Mam To Na Kasecie. Ściśle limitowana kaseta „Psycho Outs” rozeszła się jednak jak na przysłowiowym pniu. Dla wszystkich, którzy na swój nośnik się nie załapali, a chcieliby zapis tej psychodelicznej jazdy Prykson i IFS posiadać w wersji fizycznej, mamy bardzo dobre wieści! „Psycho Outs” ukaże się również na kompakcie! Nakład pozostaje jednak nadal ograniczony! Prykson IFS do sprzedaży wprowadził bowiem jedynie 200 sztuk swojej płyty. Na ostatnie egzemplarze załapać możecie się natomiast wysyłając maila bezpośrednio do Pana Aleksandra. Na ten adres: pryksonifs@gmail.com.

Wraz ze startem preorderu kompaktowego wydania „Psycho Outs” w sieci pojawił się również drugi singiel promujący album zespołu Prykson IFS. Tym razem Fred Flin100NER, Fischerle i Ostrowski do promocji wspólnie nagranego materiału wybrali numer zatytułowany „Burner”. Wtajemniczonym w sztukę graffiti już sam tytuł wyjaśnia, że jest to kawałek dedykowany wszystkim miejskim artystom. Tym, którym za płótno służą wszelkie pociągi, wagony, kolejki i mury. Premierę płyty „Psycho Outs” zaplanowano natomiast na 1-go marca. W wersji cyfrowej bowiem album Prykson IFS jest już dostępny, a odsłuch znajdziecie poniżej!

Prykson IFS - Psycho Outs - okładka

Prykson IFS – Psycho Outs

1. Odstęp
2.Chwila
3. Burner feat. DJ Bulb
4. Mosh Pit feat. DJ Ph
5. Alarm feat. Dj Chederac
6. Ego Death
7. Odstęp (Instrumental)
8. Chwila (Instrumental)
9. Burner (Instrumental)
10. Mosh Pit (Instrumental)
11. Alarm (Instrumental)
12. Ego Death (Instrumental)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: