Prykson, Włodi, Falcon Outlaw i Pękaty nagrali „Guerilla Rap”

Opublikowano: 17/06/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Prykson Fisk wjeżdża z ostatnim klipem promującym nadchodzące i ściśle limitowane „103NER EP”. Tym razem nie sam, a w doborowym towarzystwie jakie tworzą Włodi, Falcon Outlaw i Pękaty. W tym składzie, na beacie Qzyna, powstał „Guerilla Rap”.

„103NER” nieśpiesznie zaczął zbliżać się do słuchaczy już przed rokiem, kiedy to Prykson Fisk przedstawił się nam jako „Iluzjonista”. Konkretną natomiast zapowiedź trzeciej odsłony osnutej dymem serii reprezentanta Renegatów Funku otrzymaliśmy przed miesiącem. Dzisiaj natomiast Fred Flin100NER i odpowiadający za wszystkie beaty Qzyn prezentują ostatni klip zwiastujący wspólnie przygotowany materiał. I zarazem jedyny numer z płyty, w którym obok Pryksona Fiska na produkcji Qzyna pojawiają się inni raperzy. Są nimi Włodi, Pękaty oraz pochodzący z Toronto Falcon Outlaw. Wszyscy razem stworzyli klimatyczny i ciężki „Guerilla Rap”, który cutami i scratchami dopełnił DJ Bulb. Na video natomiast całość przedstawił Emikae z 2MANY.TV, a na zdjęciach uchwycił Dziondzior.

„Wjeżdżamy z ostatnim klipem promującym 103NER EP, po: „Iluzjoniście” , „O.P.D.M.” i „Pod prąd” przyszła kolej na „Guerilla Rap” mocny osiedlowo-partyzancki numer z samymi mega osobowościami na gościnnych zwrotkach…
Zaczynamy od Falcon Outlaw, jest to mocny gracz z Toronto, reprezentant NOFACEKREW i High Heat Records, znany min. z projektu, „West Detention” który współtworzył z Camoflauge Monkiem, łączy go ziomalska koneksja z Pryksonem więc na pewno nie jest to ich ostatni wspólny numer.
Następny gracz to Pękaty aka Pękacz znany z takich projektów jak TheGeneracja, Wwarstwa czy 404 – który to tworzy wraz z producentem Smokinem, panowie niedługo ruszają z promocją swojego nowego albumu.
Ostatnim rapującym gościem jest absolutna legenda polskiego rapu i człowiek, którego nie trzeba tutaj nikomu przedstawiać, WŁODI… Jak też pewnie wiecie jest on w trakcie zbierania materiału na swój nowy solowy album , pt. „HHULTRAS”, którego premiera jeszcze w tym roku…”

– oficjalny opis singla

Prykson Fisk swój najnowszy album w całości planuje zaprezentować w drugiej połowie lipca. Do tego czasu „103NER EP” w całości wyprodukowany przez Qzyna, w przedsprzedaży zakupicie na stronie https://myseed.com.pl/. Więcej natomiast informacji na temat tego ściśle limitowanego wydawnictwa znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: