Przed nami półfinał 6 sezonu Poznań Freestyle League

Opublikowano: 27/02/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Poznań Freestyle League konsekwentnie kultywuje sztukę freestyle’u w Poznaniu. Za niecały miesiąc odbędzie się półfinał 6 już sezonu ligowych potyczek na rymy w stolicy Wielkopolski, a my poznamy pełny skład finału.

Początki działalności Poznań Freestyle League sięgają roku 2015. To właśnie wtedy w sercu Wielkopolski wystartował 1 sezon ligowych zmagań na wolno. Czy było na tego typu inicjatywę zapotrzebowanie? Ogromne! W Poznaniu sporadycznie organizowane były pojedyncze bitwy freestyle’owe, jednak brakowało spoiwa, które zrzeszałoby środowisko wolnostylowe i dawało mu szansę regularnych spotkań i, co za tym idzie, rozwoju.

W tym roku swój finał będzie miał 6 już sezon Poznań Freestyle League. Póki co, udział w nim zagwarantowało sobie 4 przekotów, którzy wygrali co najmniej jedną z ligowych ustawek. I tak, w wielkimi finale na pewno usłyszymy Rafiego, Manu, Rechę oraz Efbe. Cała czwórka będzie miała w marcu chwilę odpoczynku, natomiast w pełni zmobilizować się będą musieli nawijacze, którzy chcą do nich dołączyć. Przed nami bowiem półfinał 6 sezonu Poznań Freestyle League. W fazie zasadniczej półfinału rozstawieni zostali już 4 MC’s, którzy zebrali przez cały sezon najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej i są to Jaskier, Bartek, KMC oraz Jano. Do tej czwórki dołączy 4 zawodników, którzy przystąpią do eliminacji i zostaną wybrani przez jury.

Półfinał 6 sezonu PFL odbędzie się już 19 marca w Akademicki Centrum Kultury TROPS. Gorąco zachęcamy do dołączenia i udziału w wydarzeniu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: