Pstyk świętuje swoje urodziny z O.S.T.R.’em

Opublikowano: 03/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ojciec założyciel wrocławskiego label’u Tylda świętuje dziś swoje urodziny. Ten szczególny dzień DJ Pstyk postanowił uczcić premierą utworu „To jest w nas”, który nagrał do spółki z O.S.T.R.’em.

Ile to już, bracie, lat? A z resztą, jakie to ma znaczenie? Dla fanek ważne, że legalny, a dla fanów, że wciąż jest w stanie klepać w pady. Swoje urodziny świętuje dziś DJ Pstyk. Współzałożyciel wrocławskiego label’u Tylda, jeden z czołowych producentów lo-fi w Polsce, miłośnik graffiti, kinomaniak oraz wierny towarzysz swojego wiernego towarzysza Robercika. To zaledwie kilka z wielu rzeczy, które można powiedzieć o tym młodym, utalentowanym człowieku.

Dziś, w ramach celebracji swoich urodzin, Pstyk postanowił podzielić się z nam nową muzyką. Na kanale Tylda pojawił się utwór, zatytułowany „To jest w nas”. A że okazja wyjątkowa, to i zaproszony do współpracy gość niezwykły. W utworze zarapowała bowiem jedna z żywych legend polskiego rapu, O.S.T.R. Całość, grafiką z której mrugają do nas rysunkowi Pstyk i Ostry, dopełnił PELIKAN BABA.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: